Para na okładce gazety czyli prezent ślubny

Para na okładce gazety czyli prezent ślubny

W porządku - dostaliście kolejne zaproszenie na ślub. OK - nie ma listy prezentów. Albo jest, ale nie macie ochoty kupować przyjacielowi miksera, a przyjaciółce żelazka ze stacją parową. To nie tak. Oni są zbyt odjechani, by dać im prezent ślubny ze sklepu AGD. Oni są inni. Albo, może, Wy jesteście inni i chcecie ich zaskoczyć?

Mamy dla Was propozycję. Absolutnie oryginalny, osobisty i pozostający w pamięci prezent - para młoda na okładce gazety. A do tego niebanalny tekst artykułu, który sami możecie napisać. W sieci można zamówić spersonalizowaną gazetę z artykułem i fotką na pierwszej stronie i zaskoczyć bliską osobę gorącym newsem. Jeśli więc szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent na ślub, rocznicę ślub, wesele czy inną ważną okazję – urodziny, wieczór panieński lub kawalerski warto rozważyć tę propozycję.

Prezent ślubny i na rocznicę ślubu

 

Prezent ślubny na łamach prasy

Serwis Gazetomania.pl umożliwia zrealizowanie oryginalnego prezentu na ślub lub rocznicę ślubu. Istnieje opcja samodzielnego zredagowania artykułu lub skorzystania z gotowych tekstów dostępnych w serwisie Gazetomania.pl, które można dowolnie zmodyfikować i dopasować do swoich potrzeb. Szczególnie polecamy gorące artykuły „Swięto Mistrzów życia małżeńskiego” czy „Najwspanialszy Mąż na świecie”. Wyjątkowość takiego prezentu polega na możliwości zaaranżowania momentu wręczania prezentu w dniu rocznicy ślubu - wprowadzeniu elementu zaskoczenia, zaciekawienia, a także połechtania próżności obdarowanych.

To również niepowtarzalna okazja do opisania związku, jego wzlotów i upadków, dobrych i trudnych chwil. Składając życzenia przy okazji wręczania kwiatów i tradycyjnego prezentu nie sposób wyrazić ogromu uczuć jakie wiążą się z tak szczególną okazją. Warto więc przelać życzenia na papier, opisać historię związku, by obdarowani Jubilaci mogli wzruszyć się lub pożartować. Spersonalizowana gazeta pozwala świętować czy to papierową, porcelanową, a nawet złotą i diamentową rocznicę ślubu w sposób szczególny. Nie tylko w dniu rocznicy, ale również wówczas gdy gazeta z życzeniami i fotką zawiśnie na ścianie - wspominając święto i mierząc się z codziennością.

 

Prezent na urodziny dla Męża i Żony – Jubilat w porannej prasie

Okrągłe urodziny. Trzydziestka, Czterdziestka czy Pięćdziesiątka to kamienie milowe w naszym życiu. Czas refleksji, podsumowań, czasami rozterek, ale i szampańskiej zabawy, hucznych imprez oraz spotkań z najbliższymi. Okrągłe urodziny wymagają szczególnej oprawy. Warto w tym dniu wynieść Jubilata na piedestał i uczcić ten dzień w sposób wyjątkowy. W dniu urodzin jest najważniejszą osobą na świecie. Nie sposób by nie pisały o tym szczególnym dniu gazety, a najpoczytniejsze tytuły nie roztrząsały szczegółów z życia Jubilata. Jeśli pragniesz zaskoczyć bliską osobę naprawdę wystrzałowym prezentem - stwórz artykuł, dodaj fotkę i spraw prezent, który wywoła pozytywne emocje, rozbawi i zaskoczy Jubilata. S

 

korzystaj z gotowych i sprawdzonych artykułów: „Wyjątkowy dzień, wyjątkowy człowiek” czy też „Chodzący ideał kończy dziś 40 lat” lub stwórz własny tekst. Fotka i artykuł na pierwszej stronie gazety to oryginalny prezent na urodziny, który zapadnie w pamięć na długi czas. Blog ślubny Wedding Corner poleca Gazetomanię, z której usług już wielokrotnie korzystały nasze autorki.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl