Poradnik na prezent

Poradnik na prezent

Idealny PREZENT dla przyszłej panny młodej

Od czego rozpocząć przygotowania?  Jakich formalności trzeba dopełnić przed ślubem? Gdzie szukać miejsca na przyjęcie? Na czym zaoszczędzić? Co umieścić na zaproszeniach? Gdzie podczas przyjęcia posadzić najstarszą siostrę mamy? Jak wybrnąć, by w prezencie ślubnym nie dostać kilku żelazek i zestawów noży? W najnowszym poradniku, autorstwa Martyny Węgrzyn, znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

W tym poradniku przyszła Panna Młoda odpowiedzi na wiele pytań, związanych z planowaniem własnego ślubu i przyjęć weselnych. Dzięki poradom w nim zawartych zaplanowana uroczystość przebiegnie idealnie, będzie fantastyczna i niezapomniana. Autorka  to świeżo upieczona mężatka w niezwykle przystępny sposób udziela informacji, rad i wskazówek, jak bezbłędnie zorganizować ślub i przyjęcie weselne… i nie zwariować! A w części pamiętnikowej, uatrakcyjniającej tekst, każda przyszła Panna Młoda z pewnością odnajdzie cząstkę siebie. Ślubne perypetie głównej bohaterki przybliżają omawiane zagadnienia, bawią i pokazują, że żadna Panna Młoda nie jest osamotniona w swoich przedślubnych zmaganiach.

Propozycje rozwiązania każdego problemu zostały dokładnie opisane i poparte przykładami. W ten sposób powstało swoiste kompendium wiedzy dla przyszłych mężatek, czyli organizatorek pisanych wielkim „O” „ – dodaje Autorka.

Patroni medialni: TVN Style, Radio ZET, Moda na ślub, fajnewesele.pl, we-dwoje.pl, polki.pl

Poradnik rekomenduje: AGENCJA WEDDING PLANERSKĄ "ASPIRE" http://www.aspire.pl/

W sprzedaży także w naszym SKLEPIE.

Wydawnictwo RM 2009
www.rm.com.pl
str. 128, format: 167x240, oprawa broszurowa
ISBN 978-83-7243-746-4

Cena: 34,90 zł

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl