Pościel na prezent ślubny

Pościel na prezent ślubny

Wyprawka dla młodej pary to podstawa. Zawsze była to tradycja, a teraz często praktyczny sposób na urządzenie nowego mieszkania. Niegdyś wszelkie ręczniki, ściereczki, obrusy, pościel, bieliznę itd. itp. szykowały własnoręcznie mamy i babcie. Niestety dzisiaj mało kto potrafi wyhaftować ozdobnie choćby inicjały pary młodej. Żeby jednak nadać osobistego charakteru temu „niezbędnikowi nowożeńców”, proponujemy użyć nowych narzędzi: nadruki, naklejki, lasery sprawią, że tkaniny będą wyglądały tak, jak sobie tego życzycie.


Indywidualny projekt

Chęnie mogą zaprojektować pościel ze zdjęciem pary młodej, grafiką à la Andy Warhol, albo ulubionym wierszem. Do tego można pokusić się jeszcze o kapę na łóżko w podobnym stylu. Koszulka do spania czy kubek na poranną kawę to już tylko dodatek do zestawu.


Może to też być kołdra i poduszki z napisami "żona" i "mąż" po przeciwległych stronach. Przy pomocy grafika i kilku maszyn wszystko da się dziś zrobić, żeby było inaczej, oryginalnie a przede wszystkim baaaardzo osobiście.

Jeżeli stworzenie całkiem własnego projektu okaże się za trudno lub zbyt czasochłonne, polecamy poszukać w Internecie jakichś gotowych, ale oryginalnych projektów. Oto dwa, które szczególnie przypadły nam do gustu:Pościel na prezent ślubny
Foto: toys4boys.pl


Pościel na prezent ślubny poduszki

Anielska i Diabelska poduszka z poczuciem humoru

Foto: toys4boys.plA dla nowożeńców, którzy lubią gry planszowe polecamy pościel i ręczniki do gry w Twistera. Tylko we dwoje. Do każdego zestawu dołączona jest kostka niezbędna do gry tym razem w łóżku, na plaży lub na podłodze w łazience. Reguły gry te same, co w tradycyjnej wersji: rzuca się kostką i umieszcza dłoń lub stopę na polu konkretnego koloru.

Pościel Twister na prezent slubnyFoto: toys4boys.pl

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl