Prezent dla dwojga na rocznicę ślubu

Prezent dla dwojga na rocznicę ślubu

 


Pomysł tygodnia: Prezent dla dwojga na rocznicę


 

prezent ślubny weselny rocznicowy pomysły inspiracje ślub wesele


Pomysł na prezent - kurs sushi dla dwojga


Miłośnikom tradycyjnych japońskich potraw, można ofiarować w prezencie kurs sushi dla dwojga. To rewelacyjny sposób na wyjątkowe spędzenie czasu razem. Voucher na kurs można zamówić za pośrednictwem strony internetowej: prezentmarzen.com. W czasie zajęć małżonkowie poznają główne rodzaje sushi oraz uczą się prawidłowo je przygotowywać. Na kursie uczestnicy dowiadują się jak filetować ryby, szykować ryż, skręcać maki czy układać dodatki. Profesjonalny sushi master opowiada również o historii potrawy oraz licznych ciekawostkach związanych z procesem wyrobu japońskiej potrawy. Zajęcia kończą się smaczną degustacją własnoręcznie przygotowanych porcji.

 

 


Degustacja wina i kolacja dla dwojga


Rocznicę ślubu można uczcić romantyczną kolacją w ulubionej i sprawdzonej restauracji. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie posiłku jest wynajęcie profesjonalnego sommeliera. W czasie spotkania znawca wina opowiada o tajnika wytwarzania i produkcji trunku. Uczestnikom kolacji zostanie zaprezentowane kilka rodzajów win, dobranych odpowiednio do zaserwowanych potraw. Małżonkowie mogą degustować dowolnie wybrane trunki.

 


Pomysł na ekstremalny prezent na rocznicę – skok na bungee


Parom, które lubią adrenalinę i nie boją się wysokości można ofiarować w prezencie na rocznicę skok na bungee. Po wjechaniu na kilkudziesięciometrową konstrukcję, uczestnicy zostają ubrani w specjalną uprząż, połączoną z elastycznymi linami. Oryginalnym pomysłem na prezent jest wykonanie skoku z dużej wysokości we dwójkę. Istnieje możliwość uwiecznienia wydarzenia poprzez nagranie filmu lub wykonanie fotorelacji przez organizatorów zabawy.

Spa dla dwojga

Wyjątkowym pomysłem na uczczenie rocznicy ślubu jest wybranie się do ośrodka Spa&Wellness. W placówkach odnowy biologicznej można korzystać z basenów, jacuzzi, saun, łaźni, grot solnych a także licznych zabiegów kosmetycznych i upiększających. Ciekawym pomysłem na wspólne spędzenie czasu jest relaksacyjny masaż ciała dla dwóch osób. W trakcie zabiegu para leży blisko siebie, mogąc swobodnie ze sobą rozmawiać i dzielić się wrażeniami. Popularnym zabiegiem odprężającym jest np. masaż gorącymi kamieniami, czekoladą, olejkami eterycznymi czy bambusem.

Tekst i zdjęcie:
Prezentmarzen.com

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl