Prezent z klocków LEGO

Prezent z klocków LEGO

 

Prezent ślubny dla miłośnikom klocków LEGO? Jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego, a możecie pozwolić sobie na wydanie większej sumy pieniędzy, polecamy podobiznę wykonaną przez artystę właśnie z klocków LEGO. Nie jest to propozycja dla wszystkich i jest to raczej rozwiązanie na prezent dla kogoś, kto „ma wszystko”. Niemniej jednak, prezentujemy ten dość oryginalny pomysł.

Artysta Nathan Sawaya, jeden z sześciu certyfikowanych profesjonalistów Lego na świecie, wykonuje naturalnej wielkości repliki osób. Wystarczy wysłać kilkanaście zdjęć dokładnie prezentujących postać, aby otrzymać rzeźbę z klocków. Do wykonania repliki jednej osoby zużywane jest średnio od 15 000 do 25 000 klocków. Cena za jedną postać to $60 000, czyli około 154 000 zł.

Prezent ślubny klocki LEGO

Dane te pochodzą z 2009 roku, więc lepiej jeszcze upewnić się co do ceny przed zamówieniem, które można
składać między innymi w sklepie internetowym Neiman Marcus. Realizacja takiego zamówienia może trochę potrwać, więc dobrze zaplanować taki prezent dla pary młodej odpowiednio wcześnie przed weselem. Proponujemy również poszukać podobnego artysty w Polsce, być może będzie taniej.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl