Prezenty dla fanki gotowania

Prezenty dla fanki gotowania

Czyli co kupić dziewczynie, która zamierza upiec własny tort weselny.

Listy ślubne, chociaż ich popularność rośnie, nadal nie są w Polsce powszechne. Z jednej strony, nieużywająca takiego wynalazku para młoda ryzykuje, że wejdzie w posiadanie pięciu żelazek i osiemnastu obrusów (każdy w innym kształcie), ale z drugiej strony – rozpakowywanie przemyślanych, nieoczekiwanych prezentów to największa przyjemność. Dziś proponujemy kilka podpowiedzi prezentów dla fanki gotowania.

Słuchawka Gigaset L410 to drobiazg, który znacznie ułatwi plotki przy gotowaniu – wystarczy przypiąć ją do fartucha, żeby móc wygodnie rozmawiać przez telefon stacjonarny, bez przytrzymywania słuchawki barkiem i zastanawiania się, czy gorzej, żeby wpadła do ciasta, czy do rosołu.

Fartuch Carla różni się od typowych zarówno materiałem, jak i kształtem. Sute falbany z gęsto tkanej bawełny nadają mu retro uroku. Kto by się oparł takiej kucharce?

Oliwę można podać na stół – ale zamiast stawiać na nim zwykła butelkę, oliwę można przelać do ładnej pojemnika, jak widoczna na zdjęciu karafka. Utrzymana w stylu retro, świetnie będzie się komponować z kolorową zastawą i letnimi przysmakami.

Po daniach głównych czas na desery – np. pyszne domowe lody. Doskonale będą wyglądać w tych pucharkach, wykonanych z głęboko ciętego kryształu. Bardzo eleganckie!

Przy tej pogodzie warto pamiętać o napojach. Można je podać w prostej, nowoczesnej karafce Blomus Fontana, wykonanej ze szkła, stali i plastiku, do wyboru w kilku kolorach.

Ceny:
Słuchawka Gigaset, 199 zł, szczegóły na stronie firmowej. Fartuch Carla, 200 zł, kupisz w sklepie Look Like Cookie. Karafka na oliwę Italian, cena 65 zł, kupisz w sklepie Red Onion. Pucharki RCR Cristalleria Italiana, cena 236 zł, kupisz w sklepie Modern Form. Karafka Blomus, cena 149 zł, kupisz w sklepie Super Wnętrze.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl