Prezenty dla gości MOTYLE

Prezenty dla gości MOTYLE

Prezenty, upominki, podziękowania dla gości - to już nie tylko miły gest, ale coraz częściej oczekiwany drobiazg i nowa obowiązkowa tradycja. Ale co dać gościom? Mamy kolejną propozycję. Papierowe pudełka w kształcie motyli, a do środka najlepiej włożyc włoskie migdały w lukrze.

Do środka motyla można też włożyć czekoladki, rafaello lub inne słodkości. Do wstążki warto dołączyć podziękowanie z datą ślubu i imionami pary młodej. Elegancko wygląda na stole obok talerza i będzie doskonałą pamiątką dla gości.


Motyl jest raczej niezobowiązującym motywem, więc nie musicie specjalnie dopasowywać do niego całej stylistyki wesela, chyba że chcecie. Motyl to też symbol duszy, szczęścia, natchnienia, lekkości, piękności i przemiany, który zawsze poruszał człowieka. Według jednej wersji z mitologii greckiej Atena, skuszona i przekonana poprzez Prometeusza, który ulepił człowieka, kładzie człowiekowi motyla na języku i w ten sposób daruje mu duszę.

A nasze papierowe pudełka w kształcie motyla możecie też dopasować kolorystycznie do dekoracji i wystroju sali weselnej i stołu.Podziękowania dla gości - motyle

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl