Rina Cossak 2012 - kolejcja ślubna

Rina Cossak 2012 - kolejcja ślubna


Myślą przewodnią przy tworzeniu Kolekcji Ślubnej RINA COSSACK 2012 była idea, iż każda panna młoda jest wyjątkowa, więc powinna mieć na sobie niepowtarzalną kreację, która uczyni dzień ślubu niezapomnianym wydarzeniem. Wszystkie elementy kolekcji można ze sobą dowolnie łączyć, tak aby wybrać najlepsze indywidualne zestawienie. Wszystkie mają inny charakter lecz pasują do siebie niczym części układanki.

 

Rina Cossak 2012

 

Nie istnieją dwie identyczne kobiece sylwetki, tak jak nie ma dwóch takich samych kropel wody. Każda z pań ma też indywidualne poczucie estetyki i oczekiwania wobec tej jedynej w swoim rodzaju kreacji. W odpowiedzi na pragnienie posiadania sukni ślubnej doskonałej pod każdym względem, powstała kolekcja składającą się z wielu propozycji. Zawarte są w nich perfekcyjnie wykonane suknie do ziemi, kreacje z trenem, krótkie sukienki i jedwabne spódnice. Dodatkowymi atutem jest możliwość przymierzenia różnej długości falbanek składających się na baskinkę lub przestrzenne aplikacje przed podjęciem decyzji o finalnym wyglądzie sukni. Dla osiągnięcia zachwycającego efektu Rina Cossak tworzy kreacje na miarę, ręcznie upinając wszystkie aplikacje, tak aby najpełniej wydobyć walory kobiecej sylwetki i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

W kolekcji znajdują się zarówno ultranowoczesne kreacje w kolorze śmietanowej bieli, jak i olśniewające kreacje w klasycznym śnieżnobiałym odcieniu. Suknie szyte są z najwyższej jakości muślinów, żorżet, szyfonów i satyn jedwabnych. Przestrzenne aplikacje są wykonywane z zachowującej formę tkaniny jedwabnej.


Rina Cossak 2012

Rina Cossak 2012

Rina Cossak 2012www.rinacossack.com

Fotos: Dmytro Gurnicki Photography


Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl