Ruchoma książeczka ze zdjęciami – Flipomania

Ruchoma książeczka ze zdjęciami – Flipomania

Pamiętacie na pewno, jak rysowało się tę samą postać w różnych pozach na kartach brulionu, żeby przewracając szybko strony, uzyskać efekt animacji? Teraz można stworzyć taką ruchomą książeczkę podczas ślubu – dzięki usłudze o nazwie Flipomania.

Tworzenie takich animacji, czyli flipbooków, jest od jakiegoś czasu popularne w USA. Nic więc dziwnego, że pomysł dotarł też do Polski – to w końcu świetny pomysł na zabawę dla gości, którzy mogą stworzyć dla pary młodej taki flipbook. To także pomysł na podziękowanie dla gości od pary młodej, która we flipbooku może wystąpić. Mało tego do zdjęć można dodać podpis, który będzie „przesuwał się” w miarę przeglądania kartek. Na 60 stronach zmieści się sporo klatek filmu.

Do stworzenia flipbooka nie trzeba wiele – wystarczy (w przypadku podziękowań dla gości) nagrać kamerą krótki film. Na weselu, ekipa Flipomanii potrzebuje tylko kilku metrów kwadratowych, żeby rozstawić sprzęt. Następnie chętni są nagrywani, a flipbook – drukowany po obrobieniu nagrania w specjalnie do tego celu stworzonym programie.

Nam się ten pomysł bardzo podoba – takie osobiste filmiki, często śmieszne, to wspaniała pamiątka!

kontakt@flipomania.pl
http://www.flipomania.pl
tel. 61 8410 939
kom. 660 173 094
Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl