Sheraton Sopot Hotel & Spa

Sheraton Sopot Hotel & Spa

Jeśli miejsce na podróż poślubną to dla ciebie hotel z widokiem na morze, a do tego kilka restauracji na miejscu i nowoczesne SPA, polecamy Sheraton w Sopocie.

Sopot to jedna z najładniejszych polskich miejscowości nadmorskich, doskonała na weekend, wakacje czy nawet resztę życia – całorocznie. Molo i powstająca obok niego marina, szeroka, piaszczysta plaża, urokliwe uliczki i schowane w drzewach stare domy, setki kawiarń i dziesiątki restauracji tworzą niepowtarzalny klimat (i ten jod w powietrzu!).

Sopocki hotel Sheraton położony jest tuż przy plaży i morzu. Znajdują się w nim restauracje oferujące dania z różnych stron świata – szczególnie polecamy owoce morza wszelkiego rodzaju w InAzia. Dla fanów zdrowej kuchni dobra wiadomość – wiele potraw oferowanych w restauracjach zgodnych jest z zaleceniami popularnych diet, co więcej, o formę można zadbać na miejscu, w fitness klubie, pod okiem doświadczonych trenerów. Po wysiłku (albo po spacerze na plaży) warto sprawdzić ofertę SPA – znajduje się tu przestronny basen, sauny, a także gabinety, gdzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym lub fantastycznym masażom.

Cena: od 450 zł za nocleg, w zależności od wybranego rodzaju pokoju oraz czasu pobytu.

http://www.sheraton.pl/sopot/

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa
ul. Powstańców Warszawy 10
81-718 Sopot
Tel: +48 (58) 767 1000
Fax: +48 (58) 767 1001

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl