Ślub na Santorini

Ślub na Santorini

Powiedzieli sobie TAK na spektakularnym tarasie zawieszonym na skarpie nad Morzem Egejskim w jednym z najpiękniejszych hoteli na Santorini. To była najpiękniejsza ceremonia jaką do tej pory, jako konsultantka ślubna, organizowałam i widziałam. To także niesamowicie klimatyczne miejsce na ślub i wesele. Z rankingów światowych wynika, że co roku właśnie Santorini i Hawaje walczą o palmę pierwszeństwa i tytuł najbardziej pożądanego miejsca na ślub na świecie. Zupełnie mnie to nie zaskakuje.

Kamila i Szymon wzięli ślub w Oia, na Santorini w obliczu greckiego urzędnika, polskiej tłumaczki, najbliższej rodziny i nas – organizatorów. Było pięknie, zjawiskowo, magicznie, wzruszająco i niebiesko-biało. Storczyki we włosach, na tarasie i stołach, kalie w bukiecie, latarenki na drzewie oliwnym i przy ślubnym namiocie, świece i świeczki, niebieskie dekoracje i podziękowania dla gości… Panna młoda wyglądała zjawiskowo, a pan młody w oryginalnych niebieskich mokasynach prezentował się doskonale. Tym razem nasz wyjazdowy ślub nie był tylko dla młodej pary – przyjechała również najbliższa rodzina. No i oczywiście my: ja z Fajne Wesele/Fajne Agentki oraz Iza i Iwona z Pracowni Wspomnień.

Poniżej zdjęcia z innego wesela na Santorini. Niestety nie mogę pokazać fotografii z tego ślubu i wesele, gdyż moi klienci dbając o swój wizerunek, prosili o niepublikowanie ich zdjęć.

Photos: Andronis Suites, Santorini

 

Photos: Vangelisphotography.com, Dana Villas

Photo: ThomasGallane.com, Dana Villas


slub zagranica
slub zagranica

Realizacja: Anna Wieruszewska – Fajne Wesele/Fajne Agentki


Chcielibyście wziąć ślub za granicą, marzycie o egzotycznej destynacji, albo nie macie jeszcze pomysłu i potrzebujecie rady? Piszcie.
anna@fajnewesele.pl tel: +48 601 266 834

Wymyślę coś dokładnie dla was. Mamy dużo dobrych pomysłów i kontaktów :) Zorganizujemy dla was wyjątkowy ślub i podróż poślubną.

Kiedy raz taka myśl w was zakiełkuje, wierzcie mi… będzie wam trudno się jej pozbyć. Destination weddings mają w sobie wyjątkową magię i trudno im się oprzeć. Jeżeli chcecie, zorganizujcie taki wyjazd sami. Tak czy inaczej, jedźcie, podróżujcie, to zbliża i rozwija związek.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl