Ślub zagranicą? TAK!

Ślub zagranicą? TAK!

 

Ślub za granicą - poczuj różnicę

Jeżeli przyszło Ci to już raz do głowy, to nie zniknie. Jeżeli raz zapragnęłaś ślubu za granicą, na plaży czy z widokiem na Wielki Kanion to zrób wszystko co możesz, by twoje pragnienie spełniło się. Dlaczego? A dlaczego nie?

 

Ważne pytanie
Co musiałoby się wydarzyć, żebyście polecieli na Mauritius, albo włożyli sobie obrączki na tarasie nad kalderą na Santorini? Sprawdź co cię ogranicza i zacznij po kolei wykluczać przeszkody. Część z tych przeszkód pomożemy ci usunąć, a część – przekonasz się, że w ogóle nie istnieje. Znasz już Fajne Wesele VIP? Od kilku lat organizujemy śluby za granicą dla par z Polski i dbamy o to by z nostalgią wspominali te wyjazdy.


śluby za granicą

www.FajneWeseleVIP.pl

 

Gdzie?

- Ślub nad morzem lub na plaży. Na przykład ślub na Santorini lub innych greckich wyspach, na Hawajach, na Mauritiusie, na Seszelach, na Bali, w Tajlandii, w Indonezji, na Wyspach Dziewiczych.

- Ślub w wyjątkowych miastach. My szczególnie lubimy te w Dubaju, w Las Vegas, w Miami, w Paryżu i w Rzymie.


śluby za granicą

 

śluby za granicą

www.FajneWeseleVIP.pl

 

Dlaczego ślub za granicą?

Nasi klienci często mówią, że są zmęczeni dużymi weselami w Polsce. Niektórzy chcą wyjechać za granicę, żeby wziąć ślub bezstresowo i w wakacyjnej atmosferze, gdzie będzie gwarantowane słońce, ale przede wszystkim sami będą czuć się jak goście, a nie organizatorzy. Są też pary, które zwyczajnie nie mają ochoty na zapraszanie gości. Jadą sami. Nie chcą przedstawienia i nie chcą orszaków. Chcą przeżyć to intymnie.

Choć wiele par jednak zabiera najbliższych. Jadą więc z rodzicami, rodzeństwem, albo najlepszym przyjacielem i uciekają na odległą wyspę. Inny powód to potrzeba świeżości. Nowe miejsce, nowa energia, nowe spojrzenie. Może Twój powód będzie jeszcze inny.

 

Jak?

Każda z realizacji jest ściśle dopasowana do klientów oraz ich możliwości, dlatego efekt końcowy przynosi im tak wiele satysfakcji. Klienci Fajne Wesele VIP to osoby wymagające, oczekujące nowoczesnej formuły ślubnej. To również osoby, którym przyjemność i łatwość sprawia odkrywanie świata. Fajne Wesele VIP potrafi spełnić potrzeby i oczekiwania na odpowiednim poziomie.

Pracujemy według 4 zasad:


1. Odpowiedzialność

Twój ślub to czas, kiedy masz się zrelaksować, więc ja przejmuję całą odpowiedzialność za organizację podróży, realizację dnia ślubu, opiekę nad gośćmi i kontrolę nieprzewidzianych sytuacji. Może na co dzień w pracy Ty wszystko kontrolujesz. Tu masz szansę od tego odpocząć.


2. Wzajemny szacunek

Szanuję Twoje potrzeby, pieniądze i czas. Jeżeli można coś zrobić taniej lub lepiej – powiem Ci o tym. Szanuję też Twoje marzenia, bo wiem, że spełnienie jednego może poprawić jakość całego wyjazdu. Ty szanujesz moją pracę i dajesz mi jasny feedback.

 

3. Inspiracja

Wybór zawsze należy do Ciebie, ale możesz oczekiwać ode mnie generowania pomysłów i możliwości. To moja rola – służyć kreatywnością, podsuwać rozwiązania i rekomendować miejsca. Pracuję proaktywnie.

 

4. Uważna relacja

Potrafię uważnie i dokładnie Cię słuchać. Kiedy brakuje mi jakiejś informacji – dopytam, nie będę zgadywać. Jestem bardzo uważna w tym co robię, bo w mojej pracy dobrym efektem nie jest pnący się do góry wykres w tabelce, ale realne zadowolenie i szczęście klientów.

 

 

Wybierz marzenie

Wybierz miejsce i atmosferę. Wybierz wygodę, którą zapewni ci Fajne Wesele VIP. Miejsce, w którym zorganizujemy Twój ślub dokładnie przemyślimy i dopasujemy do Twoich oczekiwań. Podoba ci się ślub w tropikach? Marzysz o plażach i klubach w Miami Beach? Możesz wybrać ślub w małym kościele na Mauritiusie, ślub na plaży na Reunion, wesele i podróż poślubną na Hawajach lub rejs po Wyspach Dziewiczych. Przyjdź do nas z pomysłem lub pozwól, że cię zainspirujemy.

 

Więcej informacji na www.fajneweseleVIP.pl

Masz pytania? Napisz: anna@fajnewesele.pl

 

Ślub za granicąPS. Jak wcześnie trzeba zacząć planować taki ślub?

Ślub za granicą można wziąć w ciągu kilku tygodni o każdej porze roku.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl