Ślubne aplikacje na telefon

Ślubne aplikacje na telefon

Specjalny, autorski przegląd ślubnych aplikacji na telefon do planowania i organizacji ślubu oraz przyjęcia weselnego. Pod ręką, w kieszeni, w torebce, zawsze przy sobie. I chociaż aplikacji ślubnych na iPhony jest zdecydowanie więcej niż na Androidy i BlackBerry i w większości są one płatne, to zdecydowanie opinie użytkowników o nich są pozytywne i zachęcają rynek ślubny do ich wdrażania.


Wedding appsŚlubne aplikacje zwane też potocznie Wedding apps są dość popularne i zdecydowanie anglojęzyczne. Stąd posiadają funkcje, z których w Polsce nie będzie można raczej skorzystać, np.: rezerwowanie sali czy fotografa. Można je podzielić na te, które odliczają dni do ślubu, te ograniczone do jednego lub kilku narzędzi oraz te całkiem rozbudowane, które konkurują z internetowymi stronami ślubnymi i e-narzędziami tam dostępnymi. Znajdziemy też Wedding apps skonfigurowane z portalami ślubnymi lub z projektantami sukien ślubnych. Sprawdźcie sami:


Wedding apps
iWedding: pomaga zaplanować ślub w najdrobniejszym szczególe, m.in. zarządzać listą gości oraz wszelkimi "punktami programu" w dniu ślubu.Wedding Checklist: pozwala stworzyć indywidualną listę rzeczy do zrobienia lub skorzystać z gotowych propozycji - pomocne dla tych, którzy lubią odchaczać zrealizowane i załatwione rzeczy. Dedykowana dla BlackBerry.


Wedding apps
Wedding Bridal Binder: pozwala na robienie notatek, wybieranie firm, z których usług korzystamy czy kontrolowanie budżetu.


Wedding apps
Brides Wedding Genius: praktyczna wyszukiwarka sukienek, biżuterii, obrączek, a nawet podróży poślubnej według wprowadzonych preferencji, rozmiarów, ulubionego stylu.


Wedding apps
iWedding Deluxe: pomocna aplikacja jeżeli sami macie sporo kontaktów w telefonie. Pozwala na katalogowanie i trzymanie w jednym miejscu nazw firm, adresów, telefonów, maili, stron www, które mają się przydać podczas planowania ślubu i wesela. Organizer z listą rzeczy do zrobienia. Aplikacja odlicza czas do ślubu i pomaga narzeczonym zarządzać budżetem.

Wedding apps

Wedding Budget: konieczne i praktyczne narzędzie, które pozwala monitorować poniesione wydatki oraz zaliczkowane kwoty przyszłym małżonkom. Proste w obsłudze i przydatne, zdaniem użytkowników.

Weddingella: bardzo rozbudowana aplikacja, którą można też spersonalizować niczym stronę ślubną. Wśród najbardziej przydatnych narzędzi: usadzenie gości przy stołach, aranżacja i dekoracje sali weselnej. Dedykowana dla BlackBerry.

I do! - nie tylko pomocna przy wybieraniu podróży poślubnej, rezerwowaniu lotów i noclegu, także możecie dzięki niej zorganizować podczas wesela pokaz zdjęć lub filmu poprzez projektor lub telewizor. Możecie dzięki niej stworzyć grupę wraz z druhnami i drużbami i być na bieżąco ze sprawami organizacyjnymi, miejscami spotkań, decyzjami, planami.Wedding apps
My Wedding Concierge: pomaga w poszukiwaniu inspiracji, korzysta w setek blogów ślubnych.

Wedding apps
My Wedding: skonfigurowany z portalem the Knot, który występuje tu w roli eksperta i odpowiada na dręczące przeszłe panny młode pytania. Każdy może zadać pytanie - odpowiedź zostanie odesłana jak szybko to możliwe. Można też skorzystać z listy najczęściej zadawanych pytań usystematyzowanych w 8 kategoriach. Oprócz możliwości importowania listy gości, można też oglądać zdjęcia ze ślubów innych, korzystających z aplikacji. My Wedding odlicza dni do ślubu, przypomina o przymiarkach, spotkaniach, wieczorze panieńskim i kawalerskim, pomaga dobrać krój sukni ślubnej. Dostępny dla iPhone, Android, BlackBerry.

Wedding apps


Wedding Dress Look Book: pomaga znaleźć wymarzoną suknię ślubną. Aplikacja darmowa.


Wedding apps
iBridal Gown: profesjonalna aplikacja, sugeruje odpowiedni do sylwetki i nie tylko wybór sukni ślubnej.


Wedding apps

Organizer: wspaniałe narzędzie do ogarnięcia i zapanowania nad wszystkimi sprawami, które nie powinny wymknąć się spod kontroli, łącznie z przypomnieniem o kolejnej rocznicy ślubu - zostanie z Wami na zawsze.Wedding appsWedding Day: liczy czas do ślubu oraz po ślubie, z precyzją co do sekundy.


Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl