Sprytny sposób na wydatki weselne

Sprytny sposób na wydatki weselne

Jeśli przygotowujecie się do wesela – zapewne wiecie już, jak duże wydatki będziecie musieli ponieść. Kilkaset złotych na każdą parę, łącznie często kilkadziesiąt tysięcy złotych. Impreza życia nie jest niestety tania i nie każdy ma wystarczające oszczędności by pokryć wszystkie koszty związane z weselem. Nie każdym nowożeńcom mogą również pomóc rodzice czy dziadkowie. Jak więc pokryć wszystkie wydatki weselne w sposób sprytny lecz efektywny?

Otóż z pomocą przychodzi nam kredyt. Zwykły kredyt gotówkowy dostępny w każdym banku. Wiele osób pewnie zaczęło stukać się teraz w czoło – niesłusznie. Jeśli zdecydowana część naszych wydatków skupiona jest w okresie kilku czy kilkunastu dni przed samym weselem to jeśli posiadamy zdolność kredytową – możemy zaopatrzyć się w niezbędną gotówkę. Z tych pieniędzy opłacimy kwiaty, wyżywienie, transport, nawet sukienki na wesele. I tu pojawia się magia sprytnego sposobu na wesele za kredyt.


Jeśli pożyczymy pieniądze z banku to w ciągu 14 dni możemy je zwrócić bez dodatkowych kosztów (poza odsetkami za wykorzystany okres). Daje to nam bardzo nisko kosztowny kredyt który będziemy w stanie spłacić zaraz po weselu – z pieniędzy otrzymanych od naszych gości.

 

Oczywiście nie w każdym przypadku rozwiązanie to sprawdza się idealnie, trzeba mieć odpowiednią zdolność kredytową oraz samozaparcie – by otrzymanych pieniędzy nie wydać a pokryć koszt kredytu. Nawet, jeśli zostanie nam do spłaty niewielka kwota to i tak będzie to niczym w porównaniu z przeżyciami jakich doświadczyliśmy. Co ciekawe, sposób ten nie jest często wykorzystywany przez osoby średnio zamożne – przeważnie wykorzystują je młodzi ludzie z dobrych, czasem nawet bogatych domów. Rozwiązanie to jest dość sprytne i pozwala zaoszczędzić nam wiele trudów oszczędzania – choć z drugiej strony nie daje przyjemności wydawania pieniędzy otrzymanych na weselu. Jeśli więc w ostatnich dniach przed magicznym dniem zabraknie wam kilku tysięcy złotych – rozważcie pożyczenie pieniędzy z banku. Mimo że pomysł ten z początku wydaje się być absurdalny to może przynieść nam wiele dobrego jeśli umiemy zarządzać własnym budżetem domowym.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl