Taniec na rurze

Taniec na rurze

To ostatnio całkiem popularna rozrywka... Możecie podczas wieczoru panieńskiego wszystkie wybrać się na krótki kurs tańca na rurze lub na jedną (powiedzmy - pierwszą) lekcję tańca na rurze. Może być przy tym niezła zabawa.

Albo możecie kupić przyszłej mężatce w prezencie taki kurs … Nowo zdobyte umiejętności będzie potem mogła zaprezentować mężowi podczas nocy poślubnej.

Kilka przykładów miejsc, gdzie można nauczyć się tańca na rurze:

  • www.akademiaruchu.com.pl
  • www.copa-cabana.pl


Kolejny pomysł to własna rurka do tańca, która może stać się przedmiotem pożądania każdej kobiety lubiącej ćwiczyć w domu (pod czujnym okiem ukochanego mężczyzny). Możecie więc kupić przyszłej pannie młodej kompletny zestaw do tańca na rurze.

Rura jest teleskopowa i pokryta chromem. W skład zestawu wchodzi także pomocna ulotka zawierająca kilka porad, różowa podwiązka oraz plik sztucznych banknotów dziesięciofuntowych (aby było co wkładać za podwiązkę).

W rurę wbudowana jest sprężyna, tak że urządzenie może rozkładać się do wysokości 2,5 metra (nie nadaje się do sufitów wyższych niż 2,5 metra) i nie potrzebuje żadnych wiertarek ani śrubek do zamocowania.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl