Trendy ślubne 2018

Trendy ślubne 2018

Style:  romantyzm, minimalizm

Obydwa style w roku 2018 będą lubiane przez Pary Młode. Osoby, które cenią sobie piękno róż i lekkie dekoracje powinny ucieszyć się z tej wiadomości, ponieważ wracamy do tego typu oprawy wizualnej uroczystości. Wszelakie odcienie delikatnych, bladych róży sprawią wrażenie nieco bajkowego wesela. Z drugiej strony, w dekoracjach ślubnych i weselnych coraz częściej widoczny będzie styl minimalistyczny. Miłość do prostych form, industrialnych, surowych wnętrz i dizajnerskich form to propozycja dla tych Par Młodych, które nie gustują w przepychu a  cenią sobie elegancję w prostym wydaniu.

romantyzm minimalizm ślub 2018 trendyZielony bukiet ślubny- Ma Fleur
Kaskawody bukiet ślubny- Takie kwiatki
Romantyczna suknia slubna- Anna Sarnowska
Minimalizstyczna suknia ślubna-
Salon White, Warszawa


Suknie ślubne

W 2018 roku w sukniach slubnych dostrzeżemy minimalizm w najlepszym wydaniu. Polecany dla tych Panien Młodych, które szukają sukni pięknej w swojej prostocie. Minimalistyczna suknia bez zbędnych ozdób, o lekko surowym, geometrycznym kroju sprawdzi sie idealnie na przykład na weselu w stylu industrialnym.
Drugim trendem w sukniach ślubnych, który będzie widoczny w obecnym sezonie będzie przywiazanie do detali i misternych zdobień. Suknie coraz częściej będą ''ubrane'' w zdobienia, pojawią się lekko bieliźniane, prześwitujące dekolty, z mocniej zabudowanym dołem. Dekoracyjne aplikacje z koralików,cekinów, kokardy XXL a także asymetryczne spódnice również bedą ciekawym zjawiskiem w bieżącym sezonie.

suknie slubne trendy 2018Suknia ślubna strona lewa - Anna Sarnowska, Warszawa
Suknia ślubna strona prawa - Agata Wojtkiewicz

Kolorowe Trio

Sezon 2018 obfituje odwarzne w odważne rozwiązania i niesztampowe połączenia kolorystyczne. Zaobserwujemy powrót do połączeń mocnych kolorów, wyrazistych mieszanek fuksji, fioletów, czerwieni i pomarańczy. Takie kolory dodadzą energii i ożywią i dodadzą charakteru nawet najbardziej minimalistycznym wnętrzom.

trendy ślubne 2018 kolorowe trioMakijaż Panny Młodej - Blue Diamond, Wioletta Zając
Bukiet - Agata Flajszer, Flower Factory
Obuwie ślubne - Betelli


Wesele w stylu lat 70'

Wracamy do lat 70 tych . W tym stylu wszystkie chwyty dozwolone! Wszelakie formy i zmieszane style. Na koronkach sukni ślubnych pojawi się wiele kwiatowych wzorów a w dodatkach zobaczymy etniczne formy.  Idealna opcja dla miłośników boho i hippie.

Ślubne dekoracje florystyczne

Sezon2018 zdecydowanie będzie należał do oryginalnych kompozycji roslinnych.  Eleganckie podstawy w kolorze złota,srebra oraz kryształowe, odpowiednio wykorzystane, dostosują sie do każdego stylu.
W biezącym roku pojawią się wiszące instalacje roślinne- nieregularne i niebanalne podwieszenia, skupiające uwagę gości na dekoracjach przestrzennych. Tu floryści będa mogli wykazać się  kreatywnością, tworząc dekoracje na bazie ciekawych  form.

trendy 2018 dekoracje florystyczneDekoracje ślubne - Pracownia Florystyczna Flower Land


Oświetlenie

W tym roku skupiamy się nie tylko na kreatywnych dekoracjach florystycznych, równie dużą uwagę przywiązujemy do oświetlenia. Stawiamy na ciepłe światło żarówkowe charakterystyczne dla stylu  industrialnego. Wprowadzamy mnustwo światła do pomieszczeń, tak, aby do wnętrza przenieść iluzje pleneru.

trendy ślubne 2018 oświetlenieOświetlenie-Modern Light Service


Torty weselne

Wciąż widzimy dominacje tortów naked i semi naked, czyli prostych form, które zachwycają smakiem i nie potrzebują dodatkowej dekoracji. Dla miłośników tortów dekoracyjnych polecamy złocenia, napisy i malunki ręczne.

trendy slubne 2018 torty Tort ślubny w stylu meksykańskim - Cukiernia Cieplak
Tort ślubny biały - Laura Cupcakes


Zaproszenia Ślubne

Hitem sezonu 2018 będa zaproszenia o prostych formach. Nadal będziemy zauważać akcenty kwiatowe i roślinne, a także delikatne złocenia. Minimalizm będzie tu idealnym rozwiązaniem, nielazeżnie od wybranego stylu ślubu i wesela.

trendy slubne 2018 zaproszenia papeteria ślubnaZaproszenia ślubne - Akwarelą Malowane
Poligrafia ślubna - Metier

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

logo abcslubu.pl

Znajdź ciekawe pomysły po tagach

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl