Viva Akcja Dla Zwierząt

Viva Akcja Dla Zwierząt

Viva akcja dla zwierzatZamiast kwiatów - datki na fundację Viva Akcja Dla Zwierząt. Jeżeli zdecydowaliście się zrezygnować z kwiatów i chcecie zrobić podczas ślubu coś dobrego, to proponujemy poprosić gości o przyniesienie rzeczy, które następnie przekażecie na fundację Viva Akcja Dla Zwierząt.

CO?
Najlepiej jest wejść na stronę internetową Vivy i zobaczyć czego im potrzeba lub jeżeli zdecydujecie się na zbiórkę pieniędzy - na jaki cel lub organizowaną akcję przeznaczyć zebrane pieniądze.

JAK?
Kiedy zdecydujecie już co i dla kogo, warto jeszcze zadbać o to JAK? Czyli jak będziecie zbierali datki. Najlepiej wyznaczyć do pomocy odpowiednie osoby (np. świadków), które będą zbierały pieniądze i koperty do specjalnych koszy. Warto też wcześniej ustalić kto i kiedy zajmie się przekazaniem darów. Najlepiej i najwygodniej byłoby umówić się z VIVą, aby przysłała swojego przedstawiciela, który po zakończonej ceremonii odbierze zebrane przez Was datki.

O ORGANIZACJI
Viva Akcja Dla Zwierząt jest pozarządową organizacją pożytku publicznego, skupiającą osoby, którym nie jest obojętny los zwierząt. Działa od 2000 roku walcząc o przestrzeganie praw zwierząt i poszanowanie ich życia. Uwrażliwia na smutny bardzo często los dwu- i czworonogów. Interweniuje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami oraz pracuje nad budową świadomości ludzi opartej na odpowiedzialności i trosce o zwierzęta. Promuje również zdrowy styl życia wolnego od cierpienia i zabijania.

Możesz też przekazać tej organizacji 1% podatku i pomóc realizować te działania.
FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT - VIVA! KRS 0000135274

Źródło: viva.org.pl

Pamiętajcie też, żeby poinformować swoich gości o tej akcji – możecie taką informację zamieścić na zaproszeniach, czy na swojej stronie internetowej. Możecie też wspomnieć o tym podczas wręczania zaproszeń.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl