W stylu zen

W stylu zen

Wieczór panieński nie musi być wcale upojną w szaleństwa nocą.
Warto podpytać przyszłą pannę młodą, co sprawiłoby jej największą przyjemność. Często bowiem, w natłoku przygotowań i stresu przyjemniejsze od dyskotekowego szału, byłoby zaserwowanie koleżance upragnionego wyciszenia. Na powrót harmonii i równowagi pozwalają nie tylko boskie zabiegi SPA.

Warto poszukać zacisznego miejsca i przygotować piknik!

Nie trzeba koniecznie jechać do Puszczy Białowieskiej. Z pewnością w okolicy jest park, las, łąka, samotne wzgórze skąd zachody słońca są na prawdę niezapomniane.
Każda zaproszona dziewczyna przygotowuje wtedy małe-co-nieco. Można umówić się na jakąś konkretną kuchnię, np. śródziemnomorską albo azjatycką. Warto wtedy przygotować odpowiednie wino, dodatki a nawet muzykę związaną z krajem lub regionem. Może to być piknik sałatkowy, owocowy albo tradycyjny grill. Nie zapomnijmy jednak dowiedzieć się, czy przyszła panna młoda na pewno lubi sushi, tapas, czy może też jest wegetarianką.

Bajecznie prezentują się również pikniki jednobarwne. Wymagają one jednak trochę więcej wysiłku i inwencji, gdyż ilość kolorów żywności jest ograniczona. Przy układaniu menu można zainspirowac się jedną z kolorowych diet:

Kolorowa dieta - poradnik

Kolorowa dieta

Jeżeli planujemy piknikować nocą, lub przedłużyć pobyt na łonie natury do późna, warto pomyśleć o mapie nieba. Odszukiwanie konstelacji może okazać się nie tylko wspaniałą zabawą, ale i początkiem nowego hobby...

A po wieczorze panieńskim, zamiast bielizny, można podarować pannie młodej zestaw piknikowy. Przenośny grill, koszyk z zestawem talerzy i sztućców a może coś designerskiego? Z pewnością przyda się na romantyczne wypady tylko we dwoje!...

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl