Wieczór panieński pełen wrażeń

Wieczór panieński pełen wrażeń

Wieczór panieński nie musi oznaczać kolejnego dnia w barze. Obecnie wiele osób całe dnie spędza w pracy, po której nie ma już siły ani czasu na aktywny wypoczynek. Dlatego wieczór panieński można zorganizować jako grę terenową. Potrzebny jest dobry pomysł i poczucie humoru.

Oto kilka wskazówek jak zorganizować taki wieczór:

  1. Musicie zastanowić się ile czasu macie na taką grę, oraz w jakich godzinach ją zorganizujecie. Pamiętajcie, że w godzinach wieczornych, kiedy jest już ciemno, nie można ułożyć zadań potrzebujących mocnego, dziennego światła. Można wziąć pod uwagę całodniowe świętowanie stanu wolnego, wtedy po południu można zorganizować grę, a wieczorem wypad do ulubionej dyskoteki.
  2. Po wybraniu pory dnia, należy zastanowić się nad miejscem. Trzeba pamiętać o dostosowaniu zadań do pory roku.
  3. Najwyższy czas pomyśleć nad trasą biegu, oraz nad opracowaniem mapy. Mapę można narysować samemu, lub kupić gotową mapę miasta, na której zaznaczycie punkty biegu.
  4. Kiedy znacie już trasę biegu, pozostaje Wam przygotowanie punktów dla panny i uczestników. W przygotowaniu punktów warto wziąć pod uwagę zainteresowania głównego uczestnika gry, ale nie jest to konieczne. Kiedy przygotowujecie bieg dla Waszej przyjaciółki, możecie ułożyć bieg wspomnień, w którym wspominacie najzabawniejsze chwile Waszej znajomości.


Gotowe rozwiązanie na wieczór panieński
Czas rozpoczęcia: sobota, godzina 22:00.
Ilość osób: 15
Potrzeba: wcześniej należy rozłożyć wszystkie punkty, zakopać skarb, naszykować świeczki, oraz poprosić znajomych, żeby byli świetlikami. Potrzebna jest mapa gry, jednorazowe aparaty fotograficzne - po grze panna młoda będzie mogła sama wywołać zdjęcia. Ciekawy prezent dla panny młodej.

Gra odbywa się w lesie, Wasi przyjaciele, trzymają w rękach latarki, poprzez włączanie i wyłączanie latarek, kierują do kolejnych punktów gry.

Pierwszy punkt - skarb
Kiedy dotrzemy do pierwszego punktu, przyszła panna młoda musi wykopać skarb. Na ziemi leżą karteczki, po których ma trafić do skarbu- zestawu do wina z winem. Skarb musi wykopać z ziemi. Po wykopaniu skarbu, świetliki kierują do punktu drugiego.

Drugi punkt - wspomnienia
Drugi punkt, jest punktem wspomnień. Na trawie rozłożony koc, a na nim zdjęcia, wokół których palą się świeczki: na przykład piernikowe pary młode.

Wtedy możecie zestawem do wina, otworzyć czerwone wino i przy nim wspominać, stare dobre czasy.

Trzeci punkt - tor przeszkód
Po długich wspomnieniach, docieracie do trzeciego punktu: toru przeszkód. Panna młoda ma za zadanie przejść po linie, rozciągniętej 10cm nad ziemią. Usiąść na balonie, tak aby nie pękł. A na samym końcu do butelki po winie włożyć liścik wspomnień i zakopać go w ziemi. Za jakiś czas, będzie mogła przyprowadzić swojego męża w miejsce wieczoru panieńskiego i opowiedzieć mu, jak się bawiła.

Na samym końcu wręczamy przyszłej pannie młodej prezent, na przykład elegancką podwiązkę z kryształkami Swarovskiego i idziemy do ulubionej dyskoteki.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl