Wieczór pełen wrażeń

Wieczór pełen wrażeń

Wieczór kawalerski nie musi oznaczać kolejnego dnia w barze. Obecnie wiele osób całe dnie spędza w pracy, po której nie ma już siły ani czasu na aktywny wypoczynek. Dlatego wieczór kawalerski można zorganizować jako grę terenową. Potrzebny jest dobry pomysł i poczucie humoru.

Oto kilka wskazówek jak zorganizować taki wieczór:

  1. Musicie zastanowić się ile czasu macie na taką grę, oraz w jakich godzinach ją zorganizujecie. Pamiętajcie, że w godzinach wieczornych, kiedy jest już ciemno, nie można ułożyć zadań potrzebujących mocnego, dziennego światła. Można wziąć pod uwagę całodniowe świętowanie stanu wolnego, wtedy po południu można zorganizować grę, a wieczorem wypad do ulubionego klubu.
  2. Po wybraniu pory dnia, należy zastanowić się nad miejscem. Trzeba pamiętać o dostosowaniu zadań do pory roku.
  3. Najwyższy czas pomyśleć nad trasą biegu, oraz nad opracowaniem mapy. Mapę można narysować samodzielnie, lub kupić gotową mapę miasta, na której zaznaczycie punkty biegu.
  4. Kiedy znacie już trasę biegu, pozostaje przygotowanie punktów dla kawalera i uczestników. W przygotowaniu punktów warto wziąć pod uwagę zainteresowania głównego uczestnika gry, ale nie jest to konieczne. Kiedy przygotowujecie bieg dla Waszego przyjaciela, możecie ułożyć bieg wspomnień, w którym wspominacie najzabawniejsze chwile Waszej znajomości.

 

Na samym końcu wręczacie przyszłemu panu młodemu prezent i idziecie do ulubionego klubu.


Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl