Wielka odnowa przed ślubem

Wielka odnowa przed ślubem

Całkiem dobrym i coraz częściej praktykowanym pomysłem jest odwiedzenie przez przyszłą pannę młodą SPA lub innego salonu pielęgnacji urody przed ślubem. Najlepiej oczywiście zrobić to kompleksowo i zabrać się za odświeżanie swojego ciała odpowiednio wcześnie. Oprócz tego, że na pewno pomoże to naszej urodzie, to jeszcze da doskonałe samopoczucie i oczywiście zrelaksuje. A przed ślubem to istotne, bo nie ma nic gorszego niż zestresowana i napięta panna młoda.


Foto: http://santeclub.pl/


Co można zrobić w ramach takiego odnawiania i relaksowania się? Można zrobić kilka zabiegów na ciało - wyszczuplających, ujędrniających lub na twarz – oczyszczające, relaksujące.

Oto przykłady zabiegów z „oferty ślubnej” :

  • Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała
  • Zabiegi „przed wielkim wyjściem”
  • mikrodermabrazja, kawitacja, ultradźwięki, peelingi lekarskie
  • leczenie przebarwień
  • modelowanie sylwetki z wykorzystaniem urządzeń Body Mix, BHS
  • masaże gorącymi kamieniami, kalifornijski, Ayurwedyjski, Shiatsu
  • depilacja laserowa (IPL), depilacja systemem EpilarJest również możliwe połączenie pakietów przez przyszłych pannę młodą i pana młodego. Dlaczego by i facet miał nie skorzystać z masaży czy pielęgnacji twarzy?


Taki pakiet ślubny to również doskonały pomysł na prezent dla przyszłej panny młodej od jej przyjaciółek na wieczorze panieńskim (albo nieco wcześniej, żeby miała czas wykorzystać ofertę).Można też zafundować sobie zabiegi na oczy (w niektórych miejscach nazywana „magia spojrzenia”), kąpiel Kleopatry, kąpiel w algach, fango (czyli okłady ze specjalnego błota), hydromasaż i wiele innych atrakcji.


Ponadto warto też zadbać nie tylko o nasze ciało, ale również o dobre samopoczucie i wewnętrzną harmonię. Taką rolę mogą spełnić różnego rodzaju masaże i zabiegi tajskie, chińskie, hawajskie (np. Lomi-Lomi). Doskonała jest także yoga, która w większości przypadków rozpoczęta przed ślubem, będzie towarzyszyła pannie młodej już zawsze.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl