Wino zamiast kwiatów

Wino zamiast kwiatów

Wino zamiast kwiatów na weseleNie chcecie dostać kwiatów na ślubie? Jeżeli w zamian wolelibyście coś bardziej praktycznego, a przy tym jesteście miłośnikami wina - poproście o butelkę tego napoju.

Wino, podobnie jak kwiaty nie jest prezentem zbyt trwałym, ale przynajmniej smacznym. Poproście gości, żeby zamiast bukietów kupili Wam ulubione wino. Nie spodziewajcie się jednak, że wszyscy odgadną Wasz gust - lepiej powiedzcie dokładnie o jakie wino chodzi. Czerwone, czy białe? Wytrawne, czy niekoniecznie? Francuskie, włoskie, wino z Chile, Australii, czy Grecji? Goście będą też mieli pole do popisu i może mile Was zaskoczą butelką naprawdę wybitnego wina, które sami zakupili na wyjątkową okazję podczas jakiejś podróży.

Jeżeli spodziewacie się dużej ilości osób na ślubie, możecie skompletować naprawdę pokaźną kolekcję win. Potem otwierając je z pewnością będzie przychodził Wam na myśl ślub i być może nawet konkretne osoby, które wybrały daną butelkę.

Jeżeli zdecydujecie się na butelkę wina zamiast kwiatów, koniecznie napiszcie o swojej prośbie na zaproszeniach ślubnych. Tu znajdziecie kilka propozycji wierszyków, które możecie wykorzystać. Szczegółowe informacje o ulubionych winach możecie zamieścić na swojej stronie ślubnej lub blogu. Zwykle wystarczy jednak wspomnieć o tym rozdając zaproszenia.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl