Wręczanie pieniędzy

Wręczanie pieniędzy

Często zamiast prezentów para młoda pragnie otrzymać „środki na prezenty”, czyli odpowiednią sumę pieniędzy. Jeżeli ktoś ma dość kopert wypchanych banknotami, można pomyśleć o jakimś oryginalnym opakowaniu. Jak wręczać pieniądze?

Oto kilka propozycji:

- Banknoty można zwinąć w rulonik, przewiązać kolorową kokardką i włożyć do ozdobnego pudełeczka wypełnionego płatkami róż, albo pełnego kolorowych piórek;

- Pieniądze można również zwinąć w rulonik, przewiązać i włożyć do środka ozdobnego, ślubnego papieru toaletowego JUST MARRIED. Do tego dołączamy zabawny, ale uroczy tekst, np. „Taki zwyczajny i codzienny, a nie da się bez niego żyć. Zupełnie, jak Wasza miłość”;

- Banknoty można też włożyć do dużego ładnego balona, zanim się go nadmucha i wręczyć młodym taki prezent. Będzie niespodzianka, a pieniądze pojawią się z hukiem po przekłuciu balona. Warto tylko uprzedzić o tym parę młodą.

balon panna młoda balon pan młody


- Możecie też skorzystać z tradycyjnego symbolu, czyli świnki skarbonki. Wkładacie do niej odpowiednią kwotę i ładnie zapakowaną wręczacie młodej parze.
Świnka skarbonkaA jak poprosić gości, o to by zamiast prezentu dali pieniądze ? - Przeczytasz tu.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl