Zaręczynowy TELEGRAM

Zaręczynowy TELEGRAM

Cenna przesyłka, bezcenne wrażenie.... czyli zaręczynowy telegram.

Kochasz ją, wiesz że chcesz iść przez życie tylko z nią – czas na zaręczyny. Jeżeli nieśmiałość  to dla Ciebie wielka przeszkoda i nie możesz zebrać się na wypowiedzenie tego zdania, możesz to zrobić inaczej, mniej osobiście, choć wciąż romantycznie. Absolutnie odradzamy oczywiście wysyłanie smsa z pytaniem „Wyjdziesz za mnie?”. Możesz jednak zrobić tak: kupujesz pierścionek, tekst oświadczyn płynący z serca przelewasz na papier i całość wysyłasz – pocztą lub kurierem – do Ukochanej.

CZEKOLADOWY TELEGRAM
Jeżeli nie masz problemu z nieśmiałością, ale chcesz, by Twoje pytanie zabrzmiało lub „zasmakowało” wyjątkowo proponujemy podczas zaręczyn do pierścionka dołączyć czekoladowy telegram. W telegramie układasz z literowych czekoladek np.WYJDZIESZ ZA MNIE?.

Inne propozycje:
Zostaniesz moją żoną?
Czy chciałabyś mieć na nazwisko Nowacka?
Czy spędzisz ze mną życie?
Marzę, żeby zawsze już być przy Tobie
Zjedz i zgódź się

Możesz go wręczyć osobiście, ale możesz też go przesłać. Postaraj się tak to zorganizować, żebyś był w pobliżu gdy ona otrzyma przesyłkę – otworzy ją zdziwiona, bo przecież nie spodziewała się żadnej paczki. Może na przykład doręczyć go kurier podczas wspólnej kolacji w restauracji, albo zaskoczyć Was (a właściwie JĄ) na rowerze w parku, czy przy wspólnym śniadaniu.

Z pewnością uda Ci się zaskoczyć Ją oryginalnym sposobem na zaręczyny. Życzymy powodzenia.

Taki CHOCOtelegram zamówisz na stronie internetowej Chocolissimo.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl