Zień Mariage - Kolekcja Sukien Ślubnych 2013

Zień Mariage - Kolekcja Sukien Ślubnych 2013

Maciej Zień to jedno z najważniejszych nazwisk na polskim rynku mody. Znany z wysublimowanego stylu i spektakularnych sukien, które chciałaby nosić każda kobieta, chociaż raz. Od przeszło dziesięciu lat projektant wita Nowy Rok nową kolekcją ślubną. Linia Zień Mariage to esencja dorobku artystycznego projektanta, a zarazem nowatorskie, pełne zrozumienia spojrzenie na Pannę Młodą.

 

zień mariage

 

"Suknia ślubna jest czymś więcej niż kreacją. To odzwierciedlenie marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa. Pośród nieskończonych odcieni bieli i różnorodności detali, poszukuję ponadczasowych i unikalnych rozwiązań, które idealnie wkomponują się w obraz najpiękniejszego dnia w życiu każdej kobiety. Linia Zień Mariage jest współczesnym ukłonem w stronę tradycji. Tworzę ją natchniony wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Starannie dobieram szlachetne tkaniny i dodatki, czuwam nad perfekcją wykonania. Pragnę, aby każda kreacja miała wyjątkowy charakter, a nosząca ją kobieta czuła się szykownie i zmysłowo" – mówi projektant.

 

zień mariage

 

Wytworne suknie wymagają eleganckiej oprawy. Maciej Zień do uzupełnienia kolekcji wybrał biżuterię marki Apart – diamenty, srebrne kolczyki, naszyjniki, pierścionki i bransoletki, których formy idealnie komponują się ze smukłą linią sukien. Do ulubionych kolekcji projektanta należą między innymi Lśnienie i Argento, które wykorzystano w sesji zdjęciowej. Projektant może się pochwalić własną kolekcją dla marki Apart – This is Your Life. Bransoletki z symbolem grupy krwi rekomenduje jako prezent ślubny, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

zień mariage

 

Suknię ślubną z metką Zień Mariage można kupić już za 3 900 złotych. Do Atelier Macieja Zienia udają się również przyszłe Panny Młode, które długo zwlekały z decyzją o zakupie sukni ślubnej. Większość modeli jest dostępna od ręki, suknie szyte na miarę powstają od 4 do 8 tygodni. Projektant podejmuje się także przygotowania indywidualnie dobranego wzoru dla kobiet, które pragną podkreślić swoją niezależność i wyjątkowość. Mało kto rozumie je tak dobrze. Nic dziwnego, że projektantowi przyświeca dewiza „Zień blisko kobiet”.

 

zień mariage

 

zień mariage

 

zień mariage

 

zień mariage

 

zień mariage

 

zień mariage

 

zień mariage

Fotos: Maria Eriksson

 


Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl